Єрмолаєв Андрій
Керівник в Strategic Group Sofia
Маю честь презентувати наш новий проект – Strategic Group Sofia

Правонаступно продовжуємо традицію нашого давнішнього проекту dialogs.org.ua

Наша мета - повернути діалог українських інтелектуалів, що поділяють ідеї реформ та прогресу, глибоких соціальних перетворень, яких об'єднує ідея нового українського проекту. Тих, кого відповідально надихає ідея нової України, України сучасної, справедливої, розвинутої.

Символічно, що створення нового відкритого проекту та амбітна заявка на глибоку інтелектуальну роботу для майбутнього відбувається в час, коли країна переживає найскладнішу суспільно-політичну кризу за усі роки своєї незалежності. Люди різних поколінь і різних поглядів сьогодні займають активну громадянську позицію і вимагають від політиків, громадських діячів, інтелектуальних кіл відповідей на просте запитання – коли в Україні нарешті відбудуться глибокі модернізаційні зміни? Коли Україна стане дійсно економічно оновленою, комфортною для життя, гуманною по відношенню до кожного? Їх вимога – це реакція на безкінечні кризи, зупинки, застій. Це бажання подолати несправедливість, дефіцит свобод, економічні злидні, корупцію та соціальну жорстокість.

Ми вважаємо, що наш моральний та професійний обов'язок – дати цю відповідь.

Саме ідея нового українського проекту, ідея ефективного модернізаційного курсу має об'єднати інтелектуалів, що забажають співпрацювати із нами.

Свою місію ми вбачаємо саме в діалоговому обговоренні нової модернізаційної платформи для Україні та організації комунікаційної платформи для формулювання адекватного шляху побудови майбутнього нашої країни з провідними інтелектуальними колами як України, так інших країн-партнерів, провідних міжнародних організацій, установ, інтелектуальних центрів.

Бути поза політикою і водночас – спонукати до творення нової модернізаційної політики – так би я висловив нашу спільну амбіцію. Я знаю також, що чимало наших закордонних друзів та партнерів готові до такої співпраці та допомоги, і іноді потрібно лише зробити лише крок назустріч, щоб це бажання перетворилось на спільний проект, продукт, нову програму. "Думати про Україну спільно" – цей слоган саме сьогодні набуває особливого історичного значення.

Ми розглядаємо цей шлях як шлях до європейського співтовариства, як необхідний перехід від пост-радянської до сучасної європейської республіки Україна.

І переконаний – ми потрібни один одному, тому що є спільна мета – нова, сучасна Україна!
Хто ми
Простір побудови адекватного розуміння та обговорення модернізаційних стратегій та організація інтелектуального діалогу заради майбутнього України.
Який наш задум:
1. Відродження експертного діалогу
Організація відкритого обговорення нових стратегій модернізації України. Подолання інформаційної маніпуляції через переоформлення потоку розрізненої подієвості в чіткий контекст і логіку.
2. Авторська свобода
Ми задаємо Мета-тему як логіку тлумачення. Ви маєте повну інтелектуальну свободу описати своє компетентне бачення теми. Тренд думці не має задавати "новинна подієвість".
3. Відкрите обговорення майбутнього України
Впровадження відкритих форм обговорення цілей та шляхів модернізації, із залученням громадськості, бізнесу та держави, ефективного використання міжнародного досвіду та знання. Ми маємо вчитися виносити уроки із інтелектуального діалогу, корисні для нашої країни.
У чому ми компетентні
1
Глобалістика та пріоритети зовнішньої політики.
2
Модернізація економіки.
3
Конституційний процес.
4
Нова культурна політика.
5
Інформаційне суспільство й сучасні медіа-технології.
6
Соціологія сучасності.
Наша команда:
Керівник в Strategic Group Sofia
Визначає ключові напрямки нашої роботи та надає політичним та державним діячам обґрунтовані рекомендації щодо програм і стратегій розвитку України. А.Єрмолаєв успішно налагоджує експертний діалог за участю визнаних фахівців у сфері політичної та конституційної реформи, економічної модернізації, регіонального розвитку та європейської інтеграції.
Автор в Strategic Group Sofia
Доктор соціологічних наук. Cпеціалізується на проблемах дослідження соціокультурних процесів та вироблення концептів соціокультурної політики. За час професійної діяльності приймав участь у розробці документів, пов'язаних з модернізацією соціокультурної політики України.
Вадим Ємець
Автор в Strategic Group Sofia
Економіст. Спеціалізується з питань макроекономіки, функціонування окремих фінансових ринків, оцінки вартості активів підприємств реального сектору економіки.
Експерт, Головний редактор в Strategic Group Sofia
Руслан Фареній
аналітик із питань нормативно-правового регулювання
При будь-якому використанні новин та статей сайту дозвіл редакції на публікацію й гіперпосилання відкрите для пошукових систем на наш ресурс обов'язкові.
Зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом. Ми завжди раді новим ідеям і відповімо на ваші запитання:
E-mail: iermolaiev@icloud.com
Даний медіа проект - не коммерційний. Із Вашою допомогою Ми зможемо розвивати його ще швидше, а динаміка появи нових Мета-Тем та авторів тільки ще більш прискориться.
Made on
Tilda