Стати Автором

технічні деталі, вимоги, можливості
Вам близька наша логіка розуміння, викладена в одній з Мета-тем?
Можливо саме Ви наш Автор! Напишіть редактору. Представтесь нам текстом/відео. Немає "головної лінії партії". Можна бути не згодним із більшістю думок, але вам має бути близька "логічна рамка" інтерпретації подій, вбачаєма нами.
Редактор
Ми розглянемо Ваше бажання співпрацювати в нашому новому медійному інтеллектуальному середовищі. З нами можливо, на постійній основі, бути включеним в усі Мета-теми. А головне - стати постійним членом Авторського середовища із особистою творчою сторінкою. Без обмежень на частоту публікацій, без обмежень на дату створення вашої думки. Якщо "минулорічний текст" актуально та адекватно сьогоднішній логіці подій розкриває Тему - ми опрацюємо його (додайте лише свій комментар щодо актуальності).
Повна свобода?
Ваша особиста стоірінка може бути універсальним представленням ваших міркувань та пропозицій згідно Темі: короткі блоги, великі тексти (за міркувань автора будуть висвітлюватись через головну сторінку ресурсу, але обов'язково підсвічуватись на тематичній сторінці + лента новин в соціальних мережах)
Редактор
Будь-які питання модерування власної сторінки, редактури/верстання текстів можливо вирішувати в прямому зв'язку із редактором. Можливо втілити безліз технічних деталей у власних матеріалах (вспливаючі посилання-роз'яснення, pop-up відео за ходом тексту, персональне ілюстрування і т.д.). З вас лише мудрий матеріал та технічні побажання/нотування, а з Редакції - оформлення сучасної естетики онлайн читання.
Зв'яжіться з нами:
E-mail: iermolaiev@icloud.com
Made on
Tilda