НАШІ АВТОРИ

З Нами працюють та пишуть
Наша авторська команда:
Керівник в Strategic Group Sofia
Визначає ключові напрямки нашої роботи та надає політичним та державним діячам обґрунтовані рекомендації щодо програм і стратегій розвитку України. А.Єрмолаєв успішно налагоджує експертний діалог за участю визнаних фахівців у сфері політичної та конституційної реформи, економічної модернізації, регіонального розвитку та європейської інтеграції.
Автор в Strategic Group Sofia
Доктор соціологічних наук. Cпеціалізується на проблемах дослідження соціокультурних процесів та вироблення концептів соціокультурної політики. За час професійної діяльності приймав участь у розробці документів, пов'язаних з модернізацією соціокультурної політики України.
Автор в Strategic Group Sofia
Один з кращих українських спеціалістів з міжнародних відносин. Основний напрямок фахової спеціалізації: питання світової економіки та міжнародних відносин.
Автор в Strategic Group Sofia
Кандидат соціологічних наук. Спеціалізується на вивченні громадської думки в Україні, зокрема, економічної свідомості населення, суспільно-політичних установок (електоральних установок, зовнішньополітичних орієнтацій, ставлення до актуальних політичних проблем), ментальних структур та соціокультурних процесів.
Автор в Strategic Group Sofia
Дослідницькі інтереси: функціонування політичних систем та політичних институтів.
Автор в Strategic Group: Sofia
Дмитро Єрмолаєв
Головний редактор, штатний перекладач матеріалів, Автор в Strategic Group Sofia
З нами пишуть: (тут можете з'явитися й Ви)
Автор для Strategic Group Sofia
председатель Комиссии по социокультурным проблемам глобализации,
член бюро Научного совета «История мировой культуры» при Президиуме РАН,
заведующий Лаборатория «Север – Юг»,
Институт Африки Российской академии наук,
г. Москва, Россия
Автор для Strategic Group Sofia
Один из создателей движения русских мусульман, его идеолог и лидер. Исламский и русский публицист и общественный деятель. Участник всемирной сети европейских («белых») мусульман.
Автор для Strategic Group Sofia
завідувач відділу Далекого Сходу Інституту сходознавства ім. А. Ю. Кримського НАН України; старший науковий співробітник; доктор філософських наук; президент Української асоціації китаєзнавців;
член Наукового комітету підтримки китайської культури з перекладу та навчання (Дослідницький центр китайського перекладу та досліджень у всьому світі, Пекінський університет мови та культури);
головний редактор збірника наукових праць "Китаєзнавчі дослідження";
співзасновник та головний редактор журналу "Україна – Китай"
По всім питанням авторського долучення до проектів:

E-mail: iermolaiev@icloud.com
Made on
Tilda