Ємець Вадим

Автор
Strategic Group Sofia
Вадим Ємець є автором в Strategic Group Sofia. Він спеціалізується з питань макроекономіки, функціонування окремих фінансових ринків, оцінки вартості активів підприємств реального сектору економіки.

У 2013 р. Вадим перебував на посаді керівника аналітичної групи консалтингової компанії «Нафтогазбудінформатика». Готував аналітичні матеріали щодо різних аспектів функціонування українського, європейського та російського ринків природного газу.

У 2011-2012 рр. Ємець Вадим працював на посаді аналітика Координаційного центру з упровадження економічних реформ при Президентові України. Тут Вадим займався макроекономічним аналізом, приймав участь у підготовці матеріалів щодо реформ у сферах: держаних фінансів, електроенергетики, ЖКХ, міжнародних відносин, адміністративної реформи та ін.

У 2010 р. Вадим займав посаду аналітика інвестиційної компанії «Рюрик Інвестмент», де проводив оцінку вартості виробничих активів privateequity.

У 2008-2010 рр. Вадим обіймав позицію фінансового аналітика компанії з управління активами «ТАСК» і займався питаннями макроекономічного аналізу, а відповідав за аналітичну підтримку в таких сферах, як: банківська, виробництво е/е та азотних добрив. Крім того, проводив оцінку вартості активів низки компаній, акції яких торгуються на Українській біржі.

У 2006-2008 рр. Вадим працював на посадах провідного та головного спеціаліста Управління розвитку ринків фінансових послуг та європейської і євроатлантичної інтеграції Держфінпослуг, де займався питаннями аналізу та розвитку небанківських ринків фінансових послуг України. Працюючи в Держфінпослуг, 2008 р., брав участь у майстер-класі з питань проведення оцінки на фінансових ринках, що був організований Світовим банком та відбувався у Вашингтоні (США).
Освіта
2005 р. – бакалавр з менеджменту зовнішньоекономічної діяльності, Київський національний торговельно-економічний університет (денне відділення)

2006 р. – бакалавр з обліку та аудиту, Київський славістичний університет
(заочне відділення)

2006 р. – магістр з менеджменту зовнішньоекономічної діяльності, Київський національний торговельно-економічний університет (денне відділення)
Вчена ступінь:
2018 р. – кандидат економічних наук, тема дисертаційної роботи: «Нагромадження капіталу в умовах економічної нестабільності»
Дослідницькі інтереси:
Макроекономіка, ринки капіталів, оцінка виробничих активів
s-vn@mail.ru
Made on
Tilda